Ботев U19 и Черно море U19 завършиха наравно 1:1 в контролна среща, която се игра в Обзор. "Жълто-черните" могат да съжаляват, че не стигнаха до успех, след като създадоха доста положения в мача и надиграха своя противник.

Ботев U19 имаше пълно превъзходство през първата част, като до 28-та минута състезатели на тима воден от Даниел Спасов на три пъти излизаха сами срещу стража на "моряците", но пропускаха. Противно на логиката варненци стигнаха до гол при единственото си положение, след грешка на пловдивчани, като така завърши първата част.

През втората "жълто-черните" отново бяха по-активни и изпуснаха още две сто процентови положения. В 70-та минута след фаул Стилиян Черкезов изравни, а в последната минута гредата помогна на Черно море да запази равенството. Силен мач за Ботев U19 изиграха Николай Бинев и бившият възпитаник на школата на Марица Никола Кондарев.