Локомотив разби Сините камъни (Сливен) с 6:0 при юношите младша (р. 2004/05). Възпитаниците на Господин Мирчев започнаха вихрено срещата и поведоха още в 16-ата секунда. Минута по-късно "черно-белите" удвоиха своята преднина, а до края на първото полувреме падна още един гол.

През втората част Локомотив реализира нови три попадения. Орманов вкара 4 гола, а по един добавиха Гаджанаков и Панов.

Локомотив набор 2007 се наложи над Сините камъни с 5:0 в мач от Зоналната група (р. 2006/07). Възпитаниците на Аян Садъков-младши поведоха още в 1-ата минута. Алекс Местов бе точен от дузпа за 1:0. През втората част Локомотив продължи да доминира и реализира още четири попадения, дело на Севи Идриз (2), Калоян Божков и Хатиф Каров. На 05.05 Локомотив гостува на ЦСКА-София в първи полуфинал за Купата на БФС. Срещата е от 15:00ч. на стадион "ВТУ" в София.