Нова победа записаха 17-годишните футболисти на Хебър в осми кръг от първенството на "Зона София", първа група. Възпитаниците на Спас Гигов победиха в домакински мач Ботев 57 (Сф) с 2:0.

Първото полувреме завърши без голове като "зелените" пропуснаха 4-5 чисти положения за гол, а гостите разчитаха на играта в отбрана. Втората част логичното се случи и в 57-ата минута Ангел Фърцов отбеляза стеахотен гол от въздуха след подаване Никокай Габеров. Гол номер две бе дело на Филип Парутев в 68-ата минута след като се оказа най съобразителен в пеналтарията на гостите фиксирайки крайното 2:0.

Така възпитаниците на Спас Гигов продължават с пълен актив от точки, и заемат второ място във временното класиране с равен точков актив с първите, но по-лоша голова разлика.

В сряда (21.04) от 16 часа ще се изиграе отложеното дерби между Славия и Хебър.