Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 26 кръг:

 

 

 

 

10.04./събота/2021 г. – 17:00 часа

ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

ГС:Тодор Тодоров – Пловдив

АС:Лазар Лазаров – Пловдив

АС:Екатерина Маринова – Пловдив

 4-ти съдия:Альоша Карамфилов – Ямбол

Делегат:Цветан Гърдев – Пловдив

ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) – ОФК“Несебър“(Несебър)

ГС:Димо Димов – Сливен

АС:Христо Стоянов – Сливен

АС:Валери Вълков – Сливен

 4-ти съдия:Любомир Александров – Хасково

Делегат:Николай Бончев – Сливен

ФК“Родопа-Смолян“(Смолян) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив)

ГС:Иван Петров – Ямбол

АС:Костадин Керацов – Стара Загора

АС:Снежана Петрунова – Стара Загора

 4-ти съдия:Валентин Чаушев – Кърджали

Делегат:Радослав Фисински – Смолян

ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ФК“Верея Стара Загора“(Стара Загора)

ГС:Стефан Гурков – Сливен

АС:Станимир Трифонов – Сливен

АС:Петър Балтов – Сливен

 4-ти съдия:Мюмюн Сар – Бургас

Делегат:Радостин Бончев – Сливен

ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

ГС:Христо Василев – Хасково

АС:Владимир Хубенов – Кърджали

АС:Михаела Палабойкова – Хасково

 4-ти съдия:Светослав Лазаров – Бургас

Делегат:Митко Маринов – Хасково

ФК“Сокол“(Марково) – ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)

ГС:Валентин Железов – Бургас

АС:Мирослав Желев – Бургас

АС:Динко Стоянов – Бургас

 4-ти съдия:Христос Паликаров – Пловдив

Делегат:Румен Величков – Бургас

ОФК“Гигант“(Съединение) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Николай Запрянов – Пловдив

АС:Никола Михайлов – Пловдив

АС:Антоан Миленов – Пловдив

 4-ти съдия:Марио Генчев – Пловдив

Делегат:Трендафил Думбалаков – Пловдив

11.04./неделя/2021 г. – 17:00 часа

ОФК“Левски“(Карлово) – ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив)

ГС:Даниел Краевски – Пловдив

АС:Месут Ахмедов  – Пловдив

АС:Крум Апостолов – Пловдив

 4-ти съдия:Теодора Стоева – Пловдив

Делегат:Любен Жилков – Пловдив

ФК“Извор“(Горски Извор) – ОФК“Хасково“(Хасково)

ГС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Станимир Илков – Бургас

АС:Владимир Минчев – Бургас

 4-ти съдия:Никола Николов – Хасково

Делегат:Калчо Домусчиев – Бургас

 СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

На свое заседание от 09 април 2021 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания:

 

Име,фамилия(Отбор)         Провинение         Наказание
Кирил Георгиев (Спартак)    5-ти жълт картон       1 среща
Емрах Юсуф (Хасково)         5-ти жълт картон       1 среща
Джан Халим (Хасково)          5-ти жълт картон       1 среща
Борис Бисеров (Куклен)        5-ти жълт картон       1 среща
Аурей Мусай (Куклен)           9-ти жълт картон       2 срещи
Октай Юсеин (Куклен)            червен картон         2 срещи
Димитър Калчев (Карлово)      червен картон         1 среща