Отборът на Септември (София) победи Славия София с 4:1 при възраст 2006 година. Играчите на старши треньора Светослав Петров показаха отлична игра, която завърши със заслужена победа. Два гола отбеляза Пресиян Томов, а по един добавиха Андриян Лазаров и Кубрат Йонашчъ от дузпа. Състав: Крумов, Иванов, Йонашчъ, Полендаков, Славов, Стойчев, Матеров, Попов, Миленов, Кавръков, Лазаров.

Отборът на Септември (София) до 17 години завърши при резултат 0:0 срещу Славия в контролна среща. Въпреки липсващите играчи, отборът на Младен Стоев показа по-добра игра през целия двубой, като пропусна на няколко пъти да открие резултата. Александър Петров бе най - близо до гола, но удара му срещна гредата. Състав: Станчев, Джиков, Настаев, Полендаков, Манчев, Доцев, Манолов, Иванов, Петров, Кавръков, Лазаров.

Отборът на Септември (София), при възраст 2008 година победиха Локомотив (София) ( набор 2007) с резултат 7:2 като гост. Играчите на Петър Василев ознаменуваха добрата си игра с 7 попадения като поведоха с три гола аванс още през първата част, дело на Никола Генчев, Християн Иванов и Мартин Велев. Домакините върнаха две попадения след автогол и изпълнения на фаул, а през втората част Теодор Гюров, Емил Йончев, Любозар Йонков и Максим Тодоров оформиха изразителната победа. Състав: Иванов, Дилов, Трънков, Стоянов, Николов, Генчев, Михайлов, Велев, Иванов, Димитров, Гюров