Локомотив загуби от Левски и в реванша за Купа на БФС (набор 2008 - втори 1/4-финал). "Черно-белите" отстъпиха с 0:1 и отпаднаха от турнира.

В началните минути двата отбора си размениха по едно опасно положение. В средата на първата част вратарят на Локомотив Иван Чернев се отчете с важни намеси. Най-чистото положение за домакините бе в 34-ата минута - играч на "черно-белите" бе изведен на отлична позиция, но стреля над целта.

Локомотив започна по-активно втората част в търсене на попадение. Левски отговори с опасен изстрел от пряк свободен удар. В последната секунда на редовното време гостите стигнаха до попадение за крайното 0:1.

Възпитаниците на Димитър Пашев напускат надпреварата с общ резултат 1:4, но показаха добри игри в турнира за Купата на БФС.

Локомотив - Левски 0:1 (1:4)