Септември U17 разгроми с 11:0 Спартак Пловдив. Четири попадения заби Кристиян Бойчев, по два гола добавиха Илиян Манчев и Петър Гявуров, а Александър Димитров, Александър Петров и автогол оформиха крайният изход от срещата.

Септември U15 записа втора поредна убедителна победа като разби Дунав Русе с 6:0! Септемврийци водеха на полувремето с 3:0 с два гола на Мишел Борел и Ангел Ганев, а след почивката попадения на Ангел Ганев, Александър Джамов и Теодор Петков оформиха убедителната победа.

Септември U19 записа служебна победа с 3:0 след като отборът на Нефтохимик Бургас не се яви на гостуването си в София.

Обзор на кръга за академията на Септември:

• Септември записа нова категорична победа в Столично първенство за юноши младша "А"! Играчите на треньора Дарко Савич победиха Локомотив София с 7:3! Два гола отбеляза Тони Танчев, а по един добавиха Алекс Тренев, Ренато Емилов, Ивайло Милчев, Ивайло Младенов и Владислав Митов.
  • Септември се върна на победният път в Зоналното първенство за юноши младша, родени 2005/2006 година! Играчите на Димитър Андонов се наложиха като гост на Пирин Благоевград с 2:3, след обрат в резултата! Две попадения отбеляза Борис Нишков, а едно добави Николай Стойчев!
  • Септември победи Елит в столичното първенство за деца "А". Играчите на Ясен Даскалов се наложиха с 2:0 над своя съперник като и двата гола реализира Мартин Танев!
  • Септември победи Левски Раковски с класическото 3:0 в столичното първенство за деца "Б" ! И трите попадения паднаха през второто полувреме, като голмайстори станаха Велин Димитров, Венислав Михайлов и Димитър Ценов!
  • Академия Септември победи София Спорт като гост с 2:6! Играчите на Христо Пъпанов взеха победата с попадения на Виктор Добрев (2), Васил Василев (2) и Йоан Андреев (2).
  • Септември продължава да побеждава и във втората група на столично първенство за деца "Б"! Играчите на Христо Пъпанов се наложиха над Ботев 57 с 6:2! Головете отбелязаха Християн Василев (2), Метин Иса (2), Момчил Петев и Владислав Дамянов.

Подготвителни групи:

•  2009 - Академия Септември - Левски София - 3:0 (голмайстори: Иван Караманов, Владимир Павлов и Румен Борисов)
  •  2009 - Септември (2010) - Барокко - 2:0 (голмайстори: Борис Григоров, Борис Гогов)
  •  2009 - Септември 2 - Обеля - 0:4
  •  2011 - Септември - Олимпия - 1:1 (голмайстор: Едил Догазанов)
  •  2011 - Септември 2 - Миньор Перник - 3:1