Два отбора от академията на Септември продължава към 1/4 финалите за Купата БФС.

"Септемврийци" загубиха гостуването си на Спартак Варна с 3:1, но убедителната победа в домакинската среща бе достатъчна те да продължат напред. Единственото попадение в срещата отбеляза Кристиян Георгиев в 15' минута.

Играчите на Димитър Андонов от 2006 отстраниха Берое Стара Загора, след като победиха с 1:0 и във втората среща от 1/8 финалите. Единственото попадение отбеляза Петър Миленов в 63' минута, а Александър Андреев спаси дузпа.

Отборът на Септември напусна турнира за купата на БФС при децата, след като загуби с 0:2 втората среща. Играчите на Петър Василев изпуснаха своите шансове, като допуснаха голове в края на срещата - в 61' и 70' минута.