Победа и загуба записаха отборите на Септември София в елитните юношески групи до 15 и 17 години! ⚽️

Със страхотна победа се поздравиха момчетата на Румен Гълъбов, които проявиха характер и се наложиха с 4:3 над отбора на Ботев Пловдив при 15 годишните! Резултатът бе открит от гостите, като Михаил Полендаков възстанови равенството, след като засече центриране от корнер с глава! Добрата игра на септемврийци доведе до гол на Александър Джамов за 2:1, а "канарчетата" отбелязаха второ попадение за 2:2! Мишел Борел изведе #Септември напред в резултата след като вкара от дузпа, а в 88' минута добави още попадение на сметката си за 4:2! Крайното 4:3 бе оформено в последните секунди на срещата!

Отборът на Септември U17 пък записа минимална загуба от Ботев Пловдив, след като допусна гол в 60' минута и отстъпи с 0:1 в срещата!