Две победи записаха отборите на Септември София във ВАР турнира, организиран от БФС.

Играчите на Андрей Андреев победиха Национал с резултат 4:1 при 19 - годишните, като до 25' минута водеха с три гола аванс, отбелязани от Георги Шопов (2'), Крис Георгиев (8') и Димитър Николов (25'). До почивката противниковият отбор върна едно попадение, а крайното 4:1 оформи Мирослав Колев през втората част, след като засече с глава центриране от корнер.

Състав: Владимир Иванов, Иван Величков, Мирослав Колев, Влади Стефанов, Николай Желязков, Александър Марков, Мартин Зимбилев, Георги Шопов, Кирил Великов, Димитър Николов, Кристиан Георгиев, Едуард Бютюджи, Денис Горянов, Даниел Янакиев, Мартин Димитров

"Септемврийци" записаха още една убедителна победа, като 17 - годишните победиха с 4:0 отборът на РД Спорт. Възпитаниците на Младен Стоев надиграха своя съперник, като забиха по две попадения през двете полувремена. Жулиян Иванов откри в 10' минута, Александър Петров удвои в 25' минута, Атанас Килов отбеляза от дузпа в 55' минута, а Борислав Маринов вкара четвъртото попадение в 65' минута.

Състав: Мартин Станчев, Александър Радков, Иван Настаев, Роберто Стефанов, Михаил Цонев, Валентин Доцев, Боян Иванов, Жулиян Иванов, Александър Петров, Александър Димитров, Илиян Манчев