Локомотив победи Марица с 3:1 в контролна среща, играна на Лаута про закрити врата.

1′ Начало на мача
5′ Корнер за Локомотив, защитата на Марица се справя
8′ Изстрел на Арамазов, над вратата на гостите
11′ ГОЛ за Локомотив. Умарбаев центрира от фаул, а Алмейда с глава вкара за 1:0
20′ Удар от воле на Димитър Илиев, встрани от целта
29′ Шанс за Бопесю, после и за Колев, но нов гол няма
37′ Карагарен, Масоеро и Алмейда с добри положения
39′ Мощен шут на Карагарен от дистанция нацели страничната греда на Марица
45′ Контраатака чрез Умарбаев, той пусна пас към Александър Иванов, който вкара, но бе в положение на засада
45′ Край на първата част

46′ Начало на втората част, „черно-белите“ с изцяло нова единайсеторка
49′ Изстрел на Илич от фаул, встрани от вратата
51′ Натиск за Локомотив. Първо Дамани Камара можеше да вкара с глава, а минута по-късно и Момчил Цветанов
65′ Серия от далечни удари на Дейвид Малембана, Иван Михайлов и Дамани Камара.
79′ ГОЛ за Локомотив! Илич пусна пас към Камара, който е точен за 2:0
83′ ГОЛ за Марица. Контраатака за „сините“, играч на гостите изскочи на стрелкова позиция и намали за 2:1
90′ ГОЛ за Локомотив! Разбъркване в наказателното поле на Марица след корнер, а най-съобразителен се оказа Гомис, правейки 3:1
90′ Край на срещата. Очаквайте видеорепортаж и пълна информация за двубоя в статията за срещата