В мач от десети кръг на първенството от "Зона София", група 2, за юноши младша възраст, родени през 2004-2005 година, Хебър победи с 1:2 в столицата ЦСКА 1948.

Пазарджиклии поведоха с 2 гола разлика още през първото полувреме чрез Акекс Пунев и Стилян Петракиев, но имаха и още 2-3 страхотни положения, с което помилваха "авиаторите" от пълен разгром. Второта част ЦСКА 1948 все пак вкараха от дузпа в 60 минута. Домакините тръгнаха в атака, но "зелените" ударжаха натиска им и спечелиха заслужено трите точки.

Така хебърци изкочиха на трето място в класирането с актив от 18 точки и голова разлика 24:13. В следващия кръг, който по програма е предвиден за 7 ноември (събота), възпитаниците на Спас Гигов ще посрещнат на свой терен Левски-Раковски.