Ботев прие ЦСКА в дербито от 11 кръг на U19. Канарчетата стартираха мача ударно, след като получиха дузпа за нарушение срещу Трифонов, но нападателят на домакините сам пропусна при изпълнението й. Последваха още няколко златни шанса пред вратата на червените. При един от тях Стефан Попов изведе Казаков на стрелкова позиция, но ударът на последния мина покрай гредата. По-късно отново Попов с над 50-метров извеждаш пас прати Трифонов очи в очи със стража на гостите, но напдателят си поведе прекалено дълго и пропиля и този шанс. Така двата отбора се оттеглиха при резултат 0:0.

През втората част ЦСКА-София погледна по-смело към вратата на домакините. Червените стигнаха и до куриозно попадение, което обаче бе отменено заради нарушение срещу стража на домакините. При една от атаките си гостите реализираха гол след центриране в малкото наказателно поле, където играч на червените с глава отбеляза единственото попадение в двубоя. В последните 20 минути канарчетата наложиха натиск, но в завършващата фаза на атаките нещо куцаше и така жълто-черните записаха загуба.