Отборът на Локомотив набор 2005 постигна домакинска победа над Верея (Стара Загора) в мач от 7-мия кръг при юношите младша възраст (р. 2004/05). Възпитаниците на Господин Мирчев надвиха гостите с 2:0.

Локомотив контролираше нещата през първата част, като “черно-белите” стигнаха до попадение след половин час игра. Негов автор стана Димитър Петров.

През втората част двубоят стана двуостър, като атаки се редяха и пред двете врати. Локомотив игра по-силно от своя съперник и заслужено стигна до втори гол, дело на Кристиан Орманов.

Отборът на Локомотив (Пловдив) набор 2007 победи с 6:1 Верея (Стара Загора) в мач от Зонална група Деца (р. 2006/07). Момчетата на Аян Садъков-младши демонстрираха по-добра игра и заслужено спечелиха.

Алекс Местов вкара две попадения, а по един гол добавиха Тарек Жензарли, Емре Даудов и Мерт Салим. Гостите се отчетоха с почетно попадение, а освен това си отбелязаха и автогол за крайното 6:1.