Убедителна победа над Хебър записа отбора на Пирин (Благоевград). в 6-тия кръг от Елитната група до 19 г.

Пазарджиклии пристигнаха  в село Рилци в осакатен съставв, тъй като трима от футболистите им бяха повикани при мъжете.
През цялото време, "орлетата" доминираха над съперника, като пропуснаха да направят резултата по-убедителен. По два гола бяха отбелязани в двете полувремена.
Първи резултата откри Мариян Вангелов. След него, в края на първата част се разписа Слави Андонов. През второто полувреме, влезлия като резерва Тодор Стамболиев отбеляза един гол, а крайното 4:0 направи Даниел Топузов, след ефектна асистенция на Христо Петров.

Отбора на Пирин има 4 победи, 1 равенство и 1 загуба към момента в Елитната група, като от 6 мача, тимът е запазил 4 чисти мрежи. Хебър остава на 15-о място класирането с едва една победа.