Първи 3 точки в дебютния си сезон в Елитната U-19 футболна група записа селекцията на Хебър(Пазарджик). В мач от 3-тия кръг на шампионата младите надежди на пазарджишкия футбол надвиха с 1:0 гостуващия Монтана.

В герой за пазарджиклии се превърна нападателят Богомил Божуркин-Богигол, който вкара победното попадение в 81-та минута на мача.

Богигол, както наричат Божуркин се прочу в мач за Купата на аматьорската лига преди 2 години, когато е на 15 години и 361 дни и записва името си в историята на Хебър като става най-младия футболист с хеттрик.. Той е част и от мъжете на "зелените".

Като цяло Хебър показа по-добра игра от своя противник и заслужено остави 3-те точки от мача в Пазарджик.

При едно меле през първата част играч на гостите нацели гредата на домакинската врата, а след почивката десния страничен стълб пък спаси стражът на Монтана от попадение при удар на Кадьов.

Така пазарджиклии изкочиха на 14-то място с 3 точки и голова разлика 2:6, а Монтана остават на дъното без спечелени точки и без отбелязан гол.

В сряда от 18 часа възпитаниците на Николай Христов гостуват в Българово на Нефтохимик. Монтана пък приема Лудогорец.